Metody Płatności
U nas możesz zapłacić na 7 sposobów:

iDeal

Ideal to jeden z najbardziej znanych sposobów płatności online w Holandii. Prawie wszystkie banki w Holandii są powiązane z tą metodą płatności.
Więcej informacji

Belfius Direct Net
Poprzez przycisk Belfius Pay, belgijscy klienci banku Belfius mogą łatwo płacić online. Płatności są przetwarzane natychmiast
Więcej informacji

Bancontact
Bancontact to gwarantowana metoda płatności, która jest szeroko stosowana przez konsumentów i firmy posiadające belgijskie konto bankowe.
Więcej informacji

KBC/CBC Payment Button
Poprzez przycisk płatności KBC / CBC belgijscy klienci banku KBC / CBC mogą łatwo płacić online. Płatności są przetwarzane natychmiast.
Więcej informacji

Creditcard
Czy lubisz płacić kartą kredytową, kartą Visa, Carte Bleue lub kartą American Express? Jest to również możliwe na Tigernu.nl. Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy tylko otrzymamy płatność. Zostaniesz przekierowany do bezpiecznego środowiska online, aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu danych karty.

PayPal
PayPal to także szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zamówienie. Potrzebujesz tylko swojego adresu e-mail. Jest to przydatna metoda płatności, jeśli masz już konto PayPal. Ta metoda jest bezpieczna i skuteczna. Możliwe jest również połączenie karty kredytowej / konta bankowego z kontem PayPal.
Więcej informacji

Klarna Płatność po wykonaniu usługi.

Klarna: Postpay oferuje klientom opcję zapłaty po otrzymaniu zamówienia. Ta metoda płatności jest obecnie dostępna dla płatności w euro (€) w Holandii, Niemczech, Austrii i Finlandii.
Więcej informacji