Jakie są czasy dostawy?

Zamówione przez Ciebie przedmioty zostaną dostarczone pod adres, który podałeś podczas procesu zamawiania.
Jeśli nie będziesz w domu w planowanym czasie dostawy? W takim przypadku spróbujemy dostarczyć paczkę do Twoich sąsiadów. Jeśli to nie będzie możliwe, zapewniamy, że paczka będzie gotowa do odbioru następnego dnia roboczego w najbliższym punkcie odbioru Paczkomatów lub DHL.
Zamówienia złożone do godziny 21:59 będą dostarczone następnego dnia!
Wszystkie plecaki są dostarczane do domu w ciągu 1 dnia roboczego przez PostNL & DHL. W przypadku zamówień do Belgii może to trwać dzień dłużej.

Koszty wysyłki

Ponieważ chcemy dostarczać wszystkie nasze produkty możliwie jak najtaniej, nie pobieramy opłat za wysyłkę w Holandii.
Dla wysyłki poza Holandię pobieramy opłatę w wysokości 3 €. Niestety musimy to zrobić, ponieważ różnica w kosztach wysyłki między Holandią a innymi krajami europejskimi wynosi 6,95 €.

Śledzenie przesyłki

Po przetworzeniu i przygotowaniu Twojego zamówienia do wysyłki, otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem. W tej wiadomości znajdziesz unikalny kod śledzenia przesyłki, dostarczony przez PostNL lub DHL, w zależności od wybranej usługi wysyłkowej. Dzięki temu linkowi śledzenia będziesz mógł śledzić postęp Twojego zamówienia od momentu opuszczenia naszego magazynu aż do momentu dostarczenia go pod Twoje drzwi.

Nie otrzymano paczki

Nie otrzymałeś paczki? Poinformuj nas o tym w ciągu 1 tygodnia, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy.