O Tigernu.nl

Tigernu to firma specjalizująca się od 13 lat w produkcji plecaków na laptopa i plecaków USB z antykradzieżowymi funkcjami.
Poprzez połączenie bezpieczeństwa i dodatkowych opcji tworzymy plecaki w taki sposób, aby złodzieje i kieszonkowcy nie mieli szans.

Nasze plecaki są doskonałe do użytku w szkole, pracy, komunikacji miejskiej czy na wakacjach…

Plecaki Tigernu ułatwiają bezpieczne przechowywanie elektroniki i osobistych przedmiotów. Dzięki ukrytym kieszeniom, wbudowanym zamkom i materiałowi odpornemu na przecięcie masz pewność, że Twoje bagaże są bezpieczne.

Nasza misja

Naszą misją jest uczynienie podróży z plecakiem tak bezpieczną i komfortową, jak to tylko możliwe.
Na całym świecie dochodzi do ponad 400 000 prób kradzieży kieszonkowej.
My, z Tigernu, chcemy, aby te liczby drastycznie spadły.
Materiały, z których wykonane są nasze torby, zapewniają komfortowe użytkowanie.

Między innymi dzięki piankowym pasom naramiennym torba wydaje się lżejsza, co sprawia, że jej noszenie przez długi czas nie stanowi problemu.
Ponadto oddychająca pianka zapobiega poceniu się podczas długotrwałego noszenia.

Obsługa klienta

W Tigernu najważniejsza jest satysfakcja klienta. Chcielibyśmy, aby nasi klienci nas doceniali. Dlatego ważne jest dla nas, abyśmy byli uczciwi i przejrzysti w komunikacji. Zapewniamy, że znajdziesz wszystkie potrzebne informacje w łatwy sposób.

Jeśli nie możesz sobie poradzić lub nie możesz znaleźć określonych informacji, chętnie Ci pomożemy! Na naszej stronie z obsługą klienta znajdziesz wszystkie sposoby kontaktu z nami.